mp07@edukacja.czestochowa.pl

Dzisiaj na tablicy

DRODZY RODZICE!

W związku z planowaną termomodernizacją przedszkola opieka dla dzieci w okresie wakacyjnym tj. od 01.07.2021r. do 13.08.2021r. będzie zorganizowana w oddziałach zamiejscowych przedszkola przy ul. Mireckiego 26a, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.

Z uwagi warunki lokalowe prosimy rodziców o wskazanie w deklaracji tylko takiego okresu, w jakim potrzebują Państwo opieki dla dzieci.

W tym roku szkolnym nie ma dyżurów wakacyjnych w innych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych. Opieką w okresie wakacji objęte będą tylko dzieci uczęszczające do danego przedszkola w roku szkolnym 2020/2021.

Rodzice zainteresowani opieką dla dziecka w/w okresie wakacji składają deklaracje w wersji papierowej w budynku głównym przedszkola na ul. Mireckiego 25a  w terminie od 11 do 21 maja 2021r.

Druk deklaracji do pobrania - tutaj

W okresie od 16.08.2021r. do 31.08.2021r. przedszkole ma przerwę w funkcjonowaniu.

Drodzy Rodzice!

Już niedługo nasze pierwsze ŚWIĘTO OPTYMIZMU w przedszkolu, które przypada na 10 maja.
W ramach szeroko zakrojonej akcji przygotowujemy się do wielu działań w naszym przedszkolu, podjętych z pasją, zapałem i niespożytą energią zarówno dzieci, jak i pracowników placówki.

Siedem kolorów tęczy, uśmiech na twarzy oraz niegasnący optymizm będą nam stale towarzyszyć.

W programie uroczystości znajdą się m.in.: optymistyczny jadłospis ze śląską nutą, wspólne odśpiewanie optymistycznego hymnu, optymistyczny tron dla każdego wchodzącego do przedszkola, gdzie można spokojnie posiedzieć, odpocząć, zrelaksować się i zebrać optymistyczne myśli, a pomocne w tym będą te zgromadzone w zaczarowanym słoju obok tronu.

Wszystko uwiecznione będzie sesją fotograficzną, która zostanie umieszczona na stronie internetowej przedszkola.

Zachęcamy wszystkich do optymistycznych aktywności razem z naszymi przedszkolakami.

Nasz optymistyczny hymn

DRODZY RODZICE,

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KAMPANII SPOŁECZNEJ,

KTÓRĄ ORGANIZUJE GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  DO UDZIAŁU  https://youtu.be/c-SF4K3M3BU

Szanowni Państwo,

Od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r. na terenie kraju trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest realizowany następującymi metodami:

–         metodą samospisu internetowego

aplikacja dostępna jest na stronie https://spis.gov.pl/,

–         metodą wywiadu telefonicznego, dzwoniąc na infolinię spisową obsługiwaną przez pracowników statystyki publicznej od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 pod numerem: 22 279 99 99,

–         z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania.

W ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań zbierane są następujące dane:

-         Charakterystyka demograficzna osób,

-         Aktywność ekonomiczna osób,

-         Poziom wykształcenia,

-         Niepełnosprawność,

-         Migracje wewnętrzne i zagraniczne,

-         Charakterystyka etniczno-kulturowa,

-         Gospodarstwa domowe i rodziny,

-         Stan i charakterystyka zasobów mieszkaniowych (mieszkania i budynki).

Dyrektor i personel Miejskiego Przedszkola Nr 7 serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za wyrozumiałość i właściwą postawę w tym trudnym czasie epidemii.

Dziękujemy za sumienne przestrzeganie naszych wewnętrznych procedur i mamy nadzieję, że Wasza postawa zmniejszy ryzyko zachorowań w przedszkolu.

LICZYMY NA TO, ŻE DO PRZEDSZKOLA NADAL BĘDĄ PRZYPROWADZANE TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIECI ZDROWE (bez kataru i kaszlu).

Drodzy Rodzice,
dzieci powinny być przyprowadzane do przedszkola do godz. 8.30 (od godz. 8.30 będzie dokonywana dezynfekcja szatni i głównego ciągu kominukacyjnego).

- Wytyczne GIS V aktualizacja tutaj
- Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci tutaj
- Procedura funkcjonowania MP7 w czasie epidemii XI-20 tutaj
- Procedura postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia choroby koronawirusowej tutaj