Podziękowania

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Artura Siwczak prezesa Centrum Handlowo-Usługowego Jagiellończycy za ufundowanie nagród w „Międzyprzedszkolnym turnieju korowodowych gier planszowych”, dzięki czemu mogliśmy uhonorować naszych zwycięzców.

Serdecznie dziękujemy  panu prezesowi Karolowi Tomczyk prezesowi Centrum Edukacji "Kosmos"  za życzliwość, wsparcie i ufundowanie nagród w "Międzyprzedszkolnym turnieju gier korowodowych".

Dziękujemy Pani Katarzynie Fossa-Szczepaniak, menager Małej Akademii Raków za pomoc w organizacji nagród w naszym "Międzyprzedszkolnym turnieju korowodowych gier planszowych".

Gorące podziękowania dla wszystkich Rodziców naszych przedszkolaków za zaangażowanie w "Wielkanocny kiermasz". Jesteśmy wdzięczni za Waszą otwartość i chęć współpracy.

Serdecznie dziękujemy Państwu Natalii i Krystianowi Wąsek oraz Panu Damianowi Łakomy za pomoc w organizacji Optymistycznego Dnia Dziecka w naszym przedszkolu. Udostępnione zjeżdżalnie dmuchane były jedną z największych atrakcji dla dzieci w trakcie pikniku dla naszych milusińskich.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu pikniku:

- mamusiom i babciom, które piekły ciasta,

- tatusiom: Dominik Kurylas, Przemysław Zemła, Mateusz Bartosik, którzy pomogli przygotować imprezę,

- Pani Sylwii Koral za pomoc w przygotowaniu konkursu z nagrodami,

- Panu Damianowi Łakomy za udostępnienie dmuchańców,

- Radnemu Miasta Częstochowy- Pan Dariusz Kapinos,

- Pani Kindze Knap,

- Bawialnia Bumerang

- Sala zabaw- Balooma Land Education

Serdeczne podziękowania: Pani Agnieszce W., Annie S, Katarzynie Z., i Annie H. z grypy Tygrysków

oraz Pani Patrycji B., Annie K., Natalii W. i Annie H. z grupy Niedźwiadków

za upieczenie pysznych ciast.

Specjalne podziękowania dla Pana Artura Sz. za wkład  w część konsumpcyjną na Pikniku Rodzinnym „Koncercie dla Mamy i Taty”.

Dzieci i pracownicy Oddziałów Miejskiego Przedszkola nr 7 bardzo dziękują wszystkim Rodzicom,

którzy włączyli się w organizację pikniku poprzez zakup potrzebnych artykułów.

Gorące podziękowania dla Pana Karola - Taty Franka i Pana Radosława - Taty Leona

za zakupy do grupy Tygrysków urządzeń do instalacji tablicy multimedialnej

oraz poświęcony czas na jej montaż.

Składamy serdeczne podziękowania

dla Pani Agnieszki Szymańskiej

za ufundowanie profesjonalnego wózka gastronomicznego dla naszych Pań salowych.

Dziękujemy firmie Macyszyn - TOYS za ufundowanie wspaniałych zabawek dla grypy

II "Bierdonki".

Ogromne podziękowania dla Rodziców dzieci 6 letnich za ufundowanie dla przedszkola pięknego dywanu.

Serdecznie dziękujemy Babci Liwii za zorganizowanie usługi prania dywanów w grupie Niedźwiadków i Tygrysków.

Serdecznie dziękujemy  Panu Andrzejowi Ż. za renowację foteli w Oddziałach naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Panu Leszkowi za ofiarowanie dla przedszkola sprzetu AGD.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci z grup "Bystre Misie" oraz "Biedronki" za zakup pieknych dywanów do sal.

Ogromne podziękowania dla Państwa Zemłów za duże zaangazowanie w życie naszej placówki i pomoc materialną.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Państwa Michalak za ufundowanie mebli do sali grupy "Tygryski".

Serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych przedszkolaków za pomoc w malowaniu sal przedszkolnych. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

Dziękujemy Panu Pawłowi Gowin za położenie marmolitu w holu naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Skura za pomoc w przygotowaniu projektu do naszego przedszkolnego banneru, a Panu Piotrowi Janic w jego realizacji.

Serdecznie dziękujemy Pani Jagodzie za uszycie firan na korytarz naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy proboszczowi parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika na Błesznie za przekazanie nam bojlerów elektrycznych.

Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii Grabara za uszycie  strojów dla dzieci i wzbogacenie zasobów naszej przedszkolnej garderoby.

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Chrabąszcz za wszystkie fotoreportaże z uroczystości przedszkolnych oraz wzbogacenie grupowej biblioteczki.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim cichym Przyjaciołom Przedszkola

za zaangażowanie i poświęcenie swojego cennego czasu na rzecz naszej placówki.