2. Podziękowania

składają serdeczne podziękowania

• dla
  • Pana Jakubowa Cwaliny
  • nauczyciela wychowania fizycznego w  Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie.
  •   Dziękujemy za najlepszą rolę Świętego Mikołaja,
  •   za poświęcony nam czas,
  • za uśmiech i nieocenione wsparcie.

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami,

Nauczyciele pomagają im je rozwijać”

Dziękujemy firmie Macyszyn - TOYS za ufundowanie wspaniałych zabawek dla grypy

II "Bierdonki".

Ogromne podziękowania dla Rodziców dzieci 6 letnich za ufundowanie dla przedszkola pięknego dywanu.

Serdecznie dziękujemy Babci Liwii za zorganizowanie usługi prania dywanów w grupie Niedźwiadków i Tygrysków.

Serdecznie dziękujemy  Panu Andrzejowi Ż. za renowację foteli w Oddziałach naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Panu Leszkowi za ofiarowanie dla przedszkola sprzetu AGD.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci z grup "Bystre Misie" oraz "Biedronki" za zakup pieknych dywanów do sal.

Ogromne podziękowania dla Państwa Zemłów za duże zaangazowanie w życie naszej placówki i pomoc materialną.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Państwa Michalak za ufundowanie mebli do sali grupy "Tygryski".

Serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych przedszkolaków za pomoc w malowaniu sal przedszkolnych. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

Dziękujemy Panu Pawłowi Gowin za położenie marmolitu w holu naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Skura za pomoc w przygotowaniu projektudo naszego przedszkolnego banneru, a Panu Piotrowi Janic w jego realizacji.

Serdecznie dziękujemy Pani Jagodzie za uszycie firan na korytarz naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy proboszczowi parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika na Błesznie za przekazanie nam bojlerów elektrycznych.

Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii Grabara za uszycie  strojów dla dzieci i wzbogacenie zasobów naszej przedszkolnej garderoby.

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Chrabąszcz za wszystkie fotoreportaże z uroczystości przedszkolnych oraz wzbogacenie grupowej biblioteczki.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim cichym Przyjaciołom Przedszkola

za zaangażowanie i poświęcenie swojego cennego czasu na rzecz naszej placówki.