Dzisiaj na tablicy

Chcąc sprostać wyzwaniu, jakim jest wdrażanie wymaganych przez ustawodawcę standardów ochrony dzieci, powstał projekt edukacyjny "Orzeł i Lwica przyjaciółmi częstochowskich przedszkolaków".

Program ten ma na celu nie tylko zapoznanie dzieci ze standardami ochrony małoletnich, ale także uświadomienie im, że zawsze mogą prosić o pomoc i nikt nie ma prawa ich w żaden sposób krzywdzić.

Więcej informacji na temat programu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce "Leosia i Bieluś - ..."

Wnioski rekrutacyjne dostępne pod linkiem:

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w kampanii "Aktywna wiosna". Więcej informacji w zakładce "Działania przedszkola" "Aktywna wiosna"

Informacje dotyczące rekrutacji do przedszkola

na rok szkolny 2024/2025 znajdują się w zakładce

Rekrutacja 2024/2025

Z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo Państwa dzieci i wszystkich pracowników przedszkola

BARDZO  PROSIMY O PRZYPROWADZANIE DO PRZEDSZKOLA  DZIECI ZDROWYCH

(BEZ OBJAWÓW CHOROBOWYCH: KATAR, KASZEL, GORĄCZKA).

Drodzy Rodzice,

dzieci powinny być przyprowadzane do przedszkola do godz. 8.30

(od godz. 8.30 będzie dokonywana dezynfekcja szatni i głównego ciągu komunikacyjnego).