I Ogólnopolski Dzień Otwarty Placówek Daltońskich

17 marca 2017 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy I Ogólnopolski Dzień Otwarty Placówek Daltońskich.

W tym dniu, przybyli goście mieli okazję zapoznać się ze sposobem pracy w naszym przedszkolu, które jest jednym z trzech placówek w Częstochowie, które posiada Certyfikat Przedszkola Daltońskiego.

W każdej grupie uczestnicy mogli wziąć udział w zajęciach opartych na różnychelementach edukacji daltońskiej.

Oprócz ciekawych wizualizacji znajdujących się w naszym przedszkolu, szczególna uwagę zwróciły kąciki zaaranżowane na korytarzu, z których dzieci mogą swobodnie korzystać, wychodząc poza obręb własnych sal.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mieli okazję promować nasze działania.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE ZA ROK!